Zápas SK Řečkovice Mladší žáci vs. Zbrojovka (d) Ne, 14. Duben, 2024 - 12:00

Soutěž/Kategorie

Výkop zápasu

Zbrojovka (d)
1
:
4
Poločas 
0
:
1
SK Řečkovice

Statistiky

Sestavy

Pokračovat
14. 4. 2024

V krásném nedělním počasí nastoupili naši kluci na další těžký zápas na venkovní půdě proti Zbrojovce, která byla v tabulce před námi a rozhodně jsme potřebovali zvítězit. 

Začátek zápasu nebyl úplně podle našich představ a zdálo se, že kluci ještě "spí" , ale přece jen se asi v polovině první půle podařilo rozběhnout dobrou akci, z pravého křídla centrovaný balón trefil hlavou k tyči Adam Víšek a poslal nás do vedení. 

Do druhé půle už kluci nastoupili v lepším rozpoložení a v 37. minutě po vyraženém balónu domácího brankáře poslal míč do sítě Patrik Pašek a zvýšil vedení na 2:0. Pak nás ale chvilku Zbrojovka začala tlačit do těžkých situací a podařilo se jí snížit po středovém úniku na 2:1 a začal velký soupeřův tlak, po kterém nám chvilku trvalo se vzpamatovat a začít hrát opět "náš" fotbal. To se začalo dařit až v posledních 10 minutách a po umístěné střele k tyči Patrika Paška v 50. minutě neměl brankář šanci a naše vedení se zvýšilo na 3:1. Konečný výsledek 4:1 završil po úniku z levé strany v poslední minutě základní hrací doby Luboš Tersch, který poslal balón podél brankáře za jeho záda. Pak už se jen kluci společně s námi radovali z vítězství. 

Další zápas nás čeká na domácí půdě proti Žebětínu. 

Děkovačka

Další uplynulé zápasy

SK Řečkovice
3
0
Tuřany
SK Řečkovice
0
2
Lelekovice
SK Řečkovice
1
1
Slovan Brno
SK Řečkovice
4
3
Lokomotiva B
SK Řečkovice
2
1
Soběšice
SK Řečkovice
5
0
Žebětín

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@skreckovice.cz

+420 605 065 380