Sestavy

Pokračovat
28. 4. 2024

I tento těžký a důležitý zápas kluci nakonec zvládli!!

První půle zápasu byla z naší strany opravdu tragická. Už v 9 minutě jsme inkasovali po chybě obrany gól a soupeř šel do vedení. I když si kluci během prvního poločasu dokázali vytvořit šance, koncovka byl náš největší problém a v půlce se do šaten odcházelo se sklopenou hlavou.

Po rozebrání naší hry během poločasu v kabině jsme nastoupili do druhé půle s tím, že to soupeřovi rozhodně nedáme zadarmo a že se pokusíme zápas otočit v náš prospěch.

Kluci začali makat hned od první minuty a tlak na soupeřovu branku začal být veliký. Ve 40 minutě si po střele Vaňouse srazil míč do brány hráč ze Soběšic a bylo vyrovnáno. Tlak neustupoval a ve 45 minutě prostřelil krásnou střelou brankáře Nazar a šli jsme do vedení. Sice jsme se snažili až do poslední minuty střelit ještě branku pro uklidnění a náš tlak byl opravu velký, ale štěstí v zakončení nám tentokrát nepřálo a zápas nakonec skončil výsledkem 2:1 !!

Díky klukům že zápas nevzdali a nakonec otočili v naší výhru. Příští zápas nás čeká na venkovní půdě proti Lokomotivě.