Zhodnocení uplynulé sezóny a nový trenér

LOGO - verze pro web!!!
Autor: správce
21. 6. 2024

Během týdne absolvoval Výkonný výbor SK Řečkovice několik jednání, na kterých hodnotil uplynulou sezónu jak v kategorii dospělých, tak i v mládežnických týmech. Vyslechl si informace trenéra Radka Maši, pod jehož cílevědomým vedením předvedl A tým výrazné zlepšení výkonů a dlouhou šňůru výher. Následně debatoval složení realizačních týmů v další sezóně, cíle jednotlivých družstev a rozhodl následovně:

S ohledem na dosavadním náročném vedení dvou týmů – A týmu a dorostu – se dohodl s trenérem Radkem Mašou na ukončení jeho angažmá u prvního týmu, trenér nadále zůstává u kategorie dorostu s vizí zkvalitnění kádru a postupu do krajských soutěží. Tímto VV SKŘ děkuje trenérovi za obětavou, časově náročnou a především velmi kvalitně odvedenou práci, které si velmi váží. Zároveň nabídl podporu v nastoleném trendu tréninkového procesu resp. posílení dorosteneckého týmu.

Tým „A“ převezme od další sezóny zkušený lodivod např. Zbrojovky Brno a Bystrce Libor Kocí, který se prezentoval jasnou vizí propojení obou seniorských týmů a v kooperaci s Radkem Mašou i zapojení dorostenců nejen do tréninkového procesu. Cílem pro příští sezónu je jednoznačně postup do vyšší soutěže. Novému trenérovi přejeme hodně štěstí, pohody a hlavně úspěchů.

Losovací aktiv brněnských soutěží se uskuteční v pátek 28. 6., příprava na nový ročník startuje 16. 7.

Spolupráce přípravky SKŘ s ligovými týmy

3. 4. 2024
Naše družstva přípravek se pravidelně zapojují při doprovodu hráčů na hřiště při ligových utkáních. Tým Slovácka jsme jeli podpořit autobusem a připravili dětem celodenní výlet. Díky dlouhodobé spolupráci a trenérskýcm kontaktům pravidelně podporujeme...
Číst dále

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@skreckovice.cz

+420 605 065 380