Zápas SK Řečkovice Starší přípravka A vs. Tuřany Pá, 24. Květen, 2024 - 17:30

Soutěž/Kategorie

Výkop zápasu

SK Řečkovice
3
:
5
Poločas 
1
:
3
Tuřany

Statistiky

Červené karty
Žluté karty

Sestavy

Pokračovat
24. 5. 2024

Zápas, který byl celý od začátku až do konce jedno velké napětí, jsme nakonec prohráli 5:3 Začátek vypadal slibně, ve 13. minutě jsme dokonce zásluhou holka grosse vedli 1:0. Poté ale soupeř začal vyvíjet tlak a naši kluci sice statečně bojovali, ale  v první půlce inkasovali 3 góly.

 Po dalším gólů Tuřan, bylo na klucích vidět, že jsou překvapení a odevzdání  tlaku,  který Tuřany vyvinuli. Po promluvě na lavičce už znovu bylo cítit, že chtějí bojovat.

 Posledních 17 minut hry, bylo infarktových. Kluci se neuvěřitelně vyburcovali a začali kombinačně vytvářet obrovský tlak na soupeře. Dva góly( Čada Miroslav a Tomáš Buchtan) nám sice dali naději na otočení výsledku, ale " Fotbalové štěstíčko" nám dnes nepřálo. Spousta střel, spousta krásných zákroků našeho golmana Adama Víška, spousta akcí, které ovšem neskončili gólem a to nás připravilo o výhru nebo alespoň remízu. Konečný výsledek  3:5 

Kluci bojovali statečně za obrovské podpora  fanoušků. Samozřejmě  nakonec proběhlo i pár slziček, ale to k fotbalu také patří:-) Za mne, perfektní zápas, který jsme ocenili nejen mi trenéři, ale doufám, že i fanoušci;-)  

Lokotka

Další uplynulé zápasy

SK Řečkovice
13
3
Lokomotiva B
SK Řečkovice
20
2
Bílovice n/S.
SK Řečkovice
11
3
Chrlice
SK Řečkovice
4
1
St. Lískovec C
SK Řečkovice
20
4
Bohunice B
SK Řečkovice
15
3
Žebětín B

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@skreckovice.cz

+420 605 065 380