Zápas SK Řečkovice Muži A vs. Řícmanice Ne, 5. Květen, 2024 - 16:30

Soutěž/Kategorie

Výkop zápasu

SK Řečkovice
7
:
1
Poločas 
3
:
1
Řícmanice

Statistiky

Žluté karty

Sestavy

Pokračovat
5. 5. 2024

Výhrou nad Řícmanicemi jsme natáhli šňůru výher na číslo devět

Za krásného slunečného počasí se náš A tým utkal v nedělním odpoledni na domácím pažitu s týmem Řícmanic a po jednoznačném průběhu deklasoval soupeře 7:1. Udržel si tak stoprocentní jarní bilanci a nadále se drží na třetím místě tabulky.

Soupeř nastoupil i vinou několika zranění z předchozího duelu jen se dvěma hráči na střídání, navíc hned trojice hráčů měla v rodném listě ročník narození 2007. Také jsme nebyli kompletní, ale utkání jsme měli plně ve své moci a potvrdili současnou skvělou formu.

Neponechali jsme nic náhodě a pod dohledem dnes nehrajícího starosty MČR Marka Viskota a reprezentanta ve futsalu Tomáše Chrásciny jsme uzamkli soupeře a prvních 10 minut jej nepustili z vlastní poloviny. Výsledkem byla krásná branka Filipa Sládka v sedm minutě, na kterou navázal přesnou hlavičkou ve 14. minutě Petr Žiška.
Pod dojmem snadno vstřelených branek jsem polevili a povolili soupeři dostat se do zápasu, jak herně tak výsledkově. Ve 28. minutě vybídl stoper soupeře k samostatnému úniku skoro přes půl hřiště své křídlo, které při kličce ve vápně fauloval Marek Hučík. Následovala žlutá karta a penalta, kterou sám faulovaný Caldaroni bezpečně proměnil.
Naštěstí se drama nakonalo, o pět minut později po rohu poslal přetažený míč do sítě hlavou opět Žiška a poločas jsme dohráli v klidu 3:1.

Druhá půle už byla výsledkově jednoznačnější, Dan Pospíšil definitivně zlomil odpor soupeře trefou v 64. minutě a na cestu domů jsme pak Řícmanicím, které už neměly sílu utkání jakkoliv zvrátit, nadělili po pohledných kombinacích další tři zásahy. Dva zásahy si nakonec připsali hned tři 

A jak utkání zhodnotil trenér Radek Maša? „Věděli jsme, že soupeř má obrovskou sílu v rychlém a jednoduchém přechodu do útoku, kluci splnili co jsme si řekli a dokázali jsme soupeřovu největší zbraň až na jeden moment eliminovat. Chtěli jsme Řícmanice co nejdelší dobu držet pod tlakem na jeho polovině, aby neměl prostor a čas na kolmé konstruktivní míče za obranu. Směrem dopředu jsme byli produktivní, i když ještě některé další šance zůstaly nevyužity.“

Do konce soutěže zbývá sedm kol, za týden v neděli od 17 hodin nastoupíme v derby na hřišti Medlánek. Přijďte nás podpořit....

Image
duha

 

Muži A - Řícmanice

Další uplynulé zápasy

SK Řečkovice
3
1
Svratka C
SK Řečkovice
1
0
Medlánky B
SK Řečkovice
5
0
Obřany
SK Řečkovice
3
1
Soběšice B
SK Řečkovice
3
2
MS Brno B
SK Řečkovice
2
1
Bystrc B

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@skreckovice.cz

+420 605 065 380