Zápas SK Řečkovice Muži B vs. Maloměřice B Ne, 21. Duben, 2024 - 16:00

Soutěž/Kategorie

Výkop zápasu

SK Řečkovice
6
:
1
Poločas 
4
:
0
Maloměřice B

Statistiky

Žluté karty

Sestavy

Pokračovat
21. 4. 2024

Muži B po skvělém výkonu vyhráli podruhé za sebou !!

Zápas otevřel Kamenov, který z rozehrávky překvapil brankáře soupeře a ve 20. vteřině nám zajistil vedení. Než se někteří diváci stihli usadit a objednat si pivo, tak nám Kamenov zajistil střelou z velkého vápna vedení už 2:0 a to svítila na tabuli teprve 3 minuta! Kluci nepřestali být aktivní, naopak chtěli navýšit vedení a to se jim povedlo ve 31. minutě, kdy Kamenov pokutovým kopem završil svůj čistý hattrick – stačilo mu na něj pouze 31. minut prvního poločasu. Ještě před odchodem do kabin navýšil Zelenka vedení na 4:0, kdy krásně obešel brankáře a ,,uklízel" do prázdné branky.

Druhý poločas jsme začali méně aktivněji než první a hned jsme byli potrestaní gólem. Soupeře to sice nabudilo, ale rychle jsme si vzali vedení zpět, když aktivní Cigánek proměnil penaltu a prolomil tak svoji střeleckou smůlu. O pár minut se nechal vyloučit útočník soupeře a o zápase bylo takřka rozhodnuto. Poté už jsme pohodlně dohrávali s míčem u nohy. V 63. minutě pečetil výsledek svým 4. gólem Kamenov.

Předvedli jsme skvělý týmový výkon, hezký i na pohled. Snad si formu udržíme na těžší soupeře. Je to každopádně povzbuzení pro celý tým, kterému se dlouhodobě nedařilo. Tahle fáze je snad za námi a hledíme dopředu vstříc lepším výsledkům .

 

SKŘ x MCV

Další uplynulé zápasy

SK Řečkovice
0
3
Kohoutovice B
SK Řečkovice
3
1
Maloměřice B
SK Řečkovice
1
5
Lokomotiva B
SK Řečkovice
2
12
Bosonohy B
SK Řečkovice
0
4
Slatina B
SK Řečkovice
2
3
Žebětín B

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@skreckovice.cz

+420 605 065 380