Zápas SK Řečkovice Mladší přípravka vs. Jundrov Pá, 5. Duben, 2024 - 16:00

Soutěž/Kategorie

Výkop zápasu

Jundrov
6
:
3
Poločas 
3
:
1
SK Řečkovice

Statistiky

Červené karty

Sestavy

Pokračovat
6. 4. 2024

Náš tým zavítal v 1.kole na půdu těžkého soupeře SK Jundrov. Při krásném pátečním odpoledni jsme viděli neméně krásné utkání na kategorii U9. Kvalitní zápas plný hezkých akcí obou týmů, gólových příležitostí a skvělých výkonů brankářů.

Začátek zápasu soupeř začal lépe, kdy byla citelná nervozita našeho týmu z prvního utkání. Postupem času se hra vyrovnala a množství šancí se přeneslo na naši stranu, ale bohužel bez využití a poločas tak končil 3:1 pro Jundrov.  Druhý poločas naši kluci začali ještě aktivněji a snažili se dohnat gólovou ztrátu, ale bohužel bez výsledku. Naše šance končily vždy stejně, kdy je buď chytil skvělý brankář soupeře a nebo nás před odkrytou bránou zradila koncovka. Soupeř tak potvrdil svoji formu a vyhrál 6:3. Za vypíchnutí stojí výkon brankáře - Yurie Krasovskyho, který chytil hodně šancí soupeře, jenž hrozil především z brejkových situací.

Za předvedený výkon a bojovnost ale zaslouží tým pochvalu a co jsme viděli, bylo pozitivní. Velký dík zaslouží i rodiče, kteří přijeli děti podpořit na hřiště Jundrova ve velkém počtu a vytvořili tak krásnou kulisu utkání.  Další utkání nás čeká v pátek na domácí půdě, kdy přivítáme soupeře z SK Líšeň.

SKŘ

Další uplynulé zápasy

SK Řečkovice
9
7
Svratka C
SK Řečkovice
11
3
Slatina
SK Řečkovice
25
7
Lelekovice
SK Řečkovice
8
12
Nový Lískovec
SK Řečkovice
13
2
Bosonohy
SK Řečkovice
27
4
Maloměřice

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@skreckovice.cz

+420 605 065 380