Trenér A týmu Radek Maša: Letos to vyladíme a příští sezónu se porveme o kraj

Radek Maša trenér trénuje
Autor: správce
27. 3. 2024

Před nedělním zahájením jarní části fotbalové sezóny jsme se zeptali na pár otázek Radka Maši, hlavního trenéra našeho A-týmu. S jeho pomocí nahlédneme do hráčské kabiny a pobavíme se o cílech týmu v příštích zápasech. 

Image
Radek Maša trenér zamyšlený do článku

Radku, mohl bys nám říct něco o tvých začátcích u týmu, který jsi před rokem přebíral?
Když jsem se před rokem ujal role hlavního trenéra "A" týmu, tak pro mě bylo důležité nejen dosahovat sportovních úspěchů, ale především v týmu vytvořit zdravé a harmonické prostředí. Chtěl jsem, aby se hráči vzájemně respektovali a podporovali nejen na hřišti, ale i mimo něj. 

Jaké konkrétní kroky jsi podnikl?
Prvním úkolem pro mě bylo sjednotit kabinu týmu a posílit důvěru mezi hráči. Bylo důležité odstranit veškeré negativní vlivy a nastavit pozitivní atmosféru. Zároveň jsem se snažil zlepšit tréninkovou morálku a motivaci hráčů, aby se více angažovali na hřišti i mimo něj.

Jak hodnotíš průběh minulé sezóny a co očekáváš od jara?
Minulá sezóna byla plná výzev, ale zároveň jsme dosáhli pozitivních výsledků. Snažili jsme se posilovat herní stránku týmu a budovat jeho identitu. Pro nadcházející zápasy chceme pokračovat v postupném zlepšování a dosáhnout co nejlepších výsledků. Hlavním cílem je mít jasný herní systém a dosáhnout postupu do vyšší soutěže.

Můžeš nám sdělit nějaké konkrétní informace o týmu a jeho posilách?
Během zimní přípravy jsme posílili náš tým o dva hráče. Prvním je David Horný, který má skvělou levou nohu, přišel ze Židlochovic. Druhým pak Ondra Miklas, univerzální pracovník, který se k nám připojil ze Slavičína. Obě posily jsou důležité pro rozšíření našeho herního spektra.

Jaké jsou tvoje očekávání do budoucna? 
Věřím, že s pokornou a poctivou prací můžeme dosáhnout větších úspěchů. Chceme se zaměřit na postup do krajské soutěže, ale víme, že to bude vyžadovat spoustu práce a odhodlání. Důležité je, aby všichni v klubu sdíleli společný cíl a šli stejným směrem. Držte nám palce.

Děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Spolupráce přípravky SKŘ s ligovými týmy

3. 4. 2024
Naše družstva přípravek se pravidelně zapojují při doprovodu hráčů na hřiště při ligových utkáních. Tým Slovácka jsme jeli podpořit autobusem a připravili dětem celodenní výlet. Díky dlouhodobé spolupráci a trenérskýcm kontaktům pravidelně podporujeme...
Číst dále

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@skreckovice.cz

+420 605 065 380