Nový vedoucí futsalové reprezentace je z Řečkovic

Petr Lesenský futsal
Autor: správce
11. 1. 2024

Pozici vedoucího týmu české futsalové reprezentace přebere od února Petr Lesenský, člen vedení SK Řečkovice, předseda spolku DětskýFutsal.cz a marketingový specialista, který od roku 2016 podporuje a rozvíjí mládež. Své hráčské, trenérské i funkcionářské zkušenosti hodlá zúročit v zajištění profesionálního servisu reprezentačnímu A týmu v čele s trenérem Markem Kopeckým.

Jsem samozřejmě potěšený důvěrou ze strany vedení českého futsalu a těším se na spolupráci s novým realizačním týmem. Maximálně se pokusím využít svých znalostí a pětadvacetiletých zkušeností z prostředí futsalu,“ vysvětlil Petr Lesenský, který je od loňského roku držitelem nejvyšší trenérské licence UEFA B.

Z trenérského kurzu se znám osobně se spoustou aktivních reprezentantů, trenérů i futsalových funkcionářů, nepůjdu tak do neznámého prostředí. Máme velké štěstí na kvalitní personální složení reprezentace, a to jak sportovně, tak lidsky. Obrovský kus práce odvedl tým kolem Tomáše Neumanna, který pomohl vybudovat velmi silnou generaci úspěšných hráčů a silných lídrů ve svých klubech, kteří jednou dozrají ve kvalitní trenéry či funkcionáře,“ doplnil Lesenský, který je navíc připraven využít své bohaté profesní znalosti v marketingu pro rozvoj futsalu v ČR.

Spolupráce přípravky SKŘ s ligovými týmy

3. 4. 2024
Naše družstva přípravek se pravidelně zapojují při doprovodu hráčů na hřiště při ligových utkáních. Tým Slovácka jsme jeli podpořit autobusem a připravili dětem celodenní výlet. Díky dlouhodobé spolupráci a trenérskýcm kontaktům pravidelně podporujeme...
Číst dále

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@skreckovice.cz

+420 605 065 380